Přečtete si recenze Krkonošských bud a vyberte si, kde strávíte svou dovolenou v Krkonoších. Na tomto blogu se dozvíte na které krkonošské boudě nejlépe vaří, kde si dáte dobré pivo, kde vás ubytují třeba jen na jednu noc a kam naopak vůbec nejezděte.

úterý 21. července 2015

Novopacká bouda

Novopacká bouda
Novopacká bouda
Novopacká bouda leží nad Špindlerovým Mlýnem v lokalitě zvané Sedmidolí. Bouda se nachází se v nadmořské výšce cca 1.200 m n.m. kousek pod známější Moravskou boudou. Přímo u chaty je lyžařský vlek dlouhý 300m a druhý vlek, který na tento menší navazuje je vlek „Davidovky“ a ten je dlouhý 1200 metrů. Pro běžkaře zde najdete upravené běžecké tratě a pro děti i dospělé nedalekou sáňkařskou dráhu, která začíná u Špindlerovy boudy a vede až dolu do údolí Špindlerova Mlýna. V letním období je Novopacká bouda skvělou základnou pro start na hřebenové pochody i vycházky po Krkonoších.

Jídelna na Novopacké boudě
Jídelna na Novopacké boudě
Novopackou boudu je možné si pronajmout jako celek jak pro soukromé osoby, tak pro školy a sportovní skupiny (ani správce v boudě nebydlí). Kontaktní mail směřuje na majitele nedaleké Moravské boudy.

Novopacká bouda v Krkonoších
Novopacká bouda v Krkonoších

Informace o Novopacké boudě


Žádné komentáře:

Okomentovat